Ufunduj szkolenie Play Therapy dla terapeuty

Play Therapy to terapia, w której ponad 80 % dzieci  odnosi korzyści. Jej skuteczność w latach 2020-2022 wynosiła 82%. Tę skuteczność zapewnia prowadzone przez nas szkolenie Play Therapy akredytowane przez Play Therapy International.
Cele szkolenia i kompetencje terapeuty Play Therapy po zakończeniu szkolenia są ściśle zdefiniowane i weryfikowane na różnych etapach szkolenia. Terapia Play Therapy prowadzona z dziećmi już od 3.roku życia przez terapeutów po tym szkoleniu jest bezpieczna, efektywna, a najważniejsze, że jest uwielbiana przez dzieci na całym świecie niezależnie od kultury, języka.

Jeśli chciałabyś/chciałbyś ufundować szkolenie  Play Therapy specjaliście w swojej szkole, poradni, przedszkolu  prosimy o wiadomość na adres: info@play-therapy.pl

Każdy darczyńca, który ufunduje szkolenie Play Therapy otrzyma od nas raport szkolenia oraz raport egzaminu końcowego terapeuty. Inwestycja w szkolenie akredytowane przez Play Therapy International to dla placowki gwarancja profesjonalizmu i efektywności terapii, a dla dzieci korzystających z terapii to szybki powrot do zdrowia wystarczy bowiem 12 sesji, aby efekty terapii stały się widoczne dla otoczeniu, a dziecko rozwinęło swój potencjał. Zadbaj o wizerunek swojej placówki i stwórz dzieciom możliwość udziału w dostosowanej do ich potrzeb terapii Play Therapy.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń do nas
+48 501 460 714
Adres

PLAY THERAPY POLAND
Aleja Marszałka Jozefa Piłsudskiego 4A  lokal 2 (I piętro)
05-077 Warszawa

DOŁĄCZ DO NAS NA FACEBOOKU